Vårt mål er å utføre leveranser og tjenester til riktig kvalitet, konkurransedyktige priser og avtalt leveringstid. Ikke nøl med å ta kontakt om du lurer på noe – eller stikk innom oss for en hyggelig kaffekopp.

Bil – Melhus Auto

Morten Nordang
Daglig leder / kundemottaker
Epost: morten@melhusauto.no
Mobil: 97 67 16 86
Verksted: 72 85 28 64

Steinar Gustad
Teknisk leder
Mobil: 48 20 09 08
Verksted: 72 85 28 64

Ron Berg
Mekaniker
Verksted: 72 85 28 64

Landbruk – Ze-Sam

Freddy Emilsen
Daglig leder / Selger
freddy@zesam.no
Mobil: 90 98 84 46

Gustav Rønning
Teknisk leder
Epost: gustav@zesam.no
Verksted: 72 85 28 50
Mobil: +47 909 45 794

Jon Martin Halset 
Stedfortredende teknisk leder
Epost: jon.martin.halset@zesam.no

Verksted: 72 85 28 50
Mobil: +47 911 15 721

Bernhard Uvaas
Landbruksmekanikker
Epost: bernhard@zesam.no
Verksted: 72 85 28 50

Anders Bolland Jr.
Delelagersjef
Epost: anders@zesam.no
Delelager: 72 85 28 54

Jørgen Nygård
Delelager & IT
Epost: jorgen@zesam.no
Delelager: 72 85 28 54
Mobil: +47 92482063

Våre åpningstider

Vi har åpent mandag – fredag fra kl. 07.30-15.30. Ring oss på + 47 72 85 28 50 eller send oss en mail: post@melhusauto.no og skriv hva du trenger hjelp til.